مشکل ، مسئله مقایسه آمریکایی دونالد ترامپ

مشکل ، مسئله: مقایسه آمریکایی دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ارزان‌ترین قیمت‌های پیشنهادی منزل در پایتخت کشور عزیزمان ایران

گزارش رسمی بانک مرکزی مربوط به تحولات بازار مسکن در دومین ماه از فصل پاییز نشان می‌دهد از میان مناطق ۲۲گانه شهر تهران، بیشترین قراردادهای مبایعه‌نامه به منطقه ۵

ارزان‌ترین قیمت‌های پیشنهادی منزل در پایتخت کشور عزیزمان ایران

ارزان ترین قیمت های پیشنهادی منزل در تهران

عبارات مهم : ایران

گزارش رسمی بانک مرکزی مربوط به تحولات بازار مسکن در دومین ماه از فصل پاییز نشان می دهد از میان مناطق ۲۲گانه شهر تهران، بیشترین قراردادهای مبایعه نامه به منطقه ۵ با سهم ۵/ ۱۶ درصدی تعلق داشته هست. بعد از آن نیز مناطق ۴ و ۲ به ترتیب با سهم های ۶/ ۱۱ و ۱/ ۱۰ درصد در رتبه های بعدی دارای بیشترین سهم معاملات خرید و فروش مسکن در آبان ماه قرار دارند.

به گزارش دنیای اقتصاد ؛در عین حال بررسی بانک مرکزی حاکی از آن است که در ماه گذشته معادل ۸/ ۷۴ درصد از معاملات در ۱۰ منطقه از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشمول بر ۵،۴،۲،۸،۱۰،۱۴،۷،۱،۳ و ۱۵ انجام شده است هست. این در حالی است که منطقه ۵ علاوه بر دارا بودن بیشترین حجم معاملات در آبان ماه سال جاری، رکورد بیشترین رشد میانگین قیمت هر مترمربع در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را نیز نصیب خود کرده است.

مطابق گزارش بانک مرکزی در آبان ماه سال جاری، میانگین هر مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده است از طریق بنگاه های املاک شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران معادل ۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه قبل و مدت مشابه سال گذشته(آبان ماه سال ۹۵) به ترتیب معادل ۱/ ۲ و ۹/ ۱۰ درصد زیاد کردن نشان می دهد. در این میان بیشترین رشد میانگین قیمت در این ماه نسبت به ماه مشابه سال گذشته به منطقه ۵ معادل ۱/ ۱۷ درصد و کمترین میزان رشد به منطقه ۳ معادل ۴ درصد تعلق دارد.

ارزان‌ترین قیمت‌های پیشنهادی منزل در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs