مشکل ، مسئله مقایسه آمریکایی دونالد ترامپ

مشکل ، مسئله: مقایسه آمریکایی دونالد ترامپ اخبار بین الملل

قتل مرد دست فروش در ناآرامی بازار

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری عامل جنایت در منطقه بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران که همزمان با ناآرامی‌ها..

ادامه مطلب

واکنش علی کریمی به بیانات کی‌روش با کنایه به فردوسی‌پور

به گزارش سرپوش، علی کریمی در ادامه اختلافات دامنه دار خود با کارلوس کیروش اینبار منشتر شدن پستی در پیج اینستاگرام خود به فردوسی پور و میثاقی نیز کنایه زد. ..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

معاون نخست‌وزیر ۶ هفته اداره کشور را به دست گرفت ، نخست‌وزیر نیوزیلند جهت وضع حمل خوابیدن شد

دفتر جاسیندا آردن، نخست‌وزیر نیوزیلند از خوابیدن شدن او جهت به دنیا آوردن نخستین فرزندش خبر داد. دفتر نخست‌وزیر نیوزیلند همچنین اعلام کرد، وینستون پ..

ادامه مطلب

پیونگ یانگ هنوز اقدامی جهت تخریب تاسیسات هسته‌ای خود انجام نداده است

با وجود ادعاهای دونالد ترامپ که به نقل از کیم جونگ اون اعلام کرده بود کره شمالی در حال از میان بر داشتن تاسیسات هسته‌ای خود است یک سایت دیده‌بان فعالیت‌ ه..

ادامه مطلب

آمریکا به زودی شرکت‌های نافرمان اروپایی را تحریم می‌کند

آمریکا به زودی جریمه‌هایی را بر علیه شرکت‌های اروپایی‌ای که در پروژه خط‌لوله گاز نورد استریم۲ همکاری داشتند، اعلام می‌کند آمریکا به زودی شرک..

ادامه مطلب

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات پیش‌رو

به گزارش ایسنا، پلیس راه راهور ناجا محدودیت های ترافیکی محورهای کشور تا روز شنبه ۱۹ خردادماه را اعلام کرد که جزییات آن در ادامه می آید: محدو..

ادامه مطلب

تصویرهای دیدنی از رعد و برق و باران‌های بهاری پایتخت کشور عزیزمان ایران

بارش باران در دوازدهمین روز از آخرین ماه فصل بهار، علاوه بر لطافت هوا موجب شادمانی مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران شد. در تصویرهای زیر رعد و برق های د..

ادامه مطلب