مشکل ، مسئله مقایسه آمریکایی دونالد ترامپ

مشکل ، مسئله: مقایسه آمریکایی دونالد ترامپ اخبار بین الملل

صدور حکم حبس جهت نمایندگان متهم در پرونده حمله به پارلمان کویت

دادگاه فرجام کویت حکم بازداشت نمایندگان متهم در پرونده “حمله به پارلمان” را صادر کرد.  صدور حکم حبس جهت نمایندگان متهم د..

ادامه مطلب

معاون نخست‌وزیر ۶ هفته اداره کشور را به دست گرفت ، نخست‌وزیر نیوزیلند جهت وضع حمل خوابیدن شد

دفتر جاسیندا آردن، نخست‌وزیر نیوزیلند از خوابیدن شدن او جهت به دنیا آوردن نخستین فرزندش خبر داد. دفتر نخست‌وزیر نیوزیلند همچنین اعلام کرد، وینستون پ..

ادامه مطلب

پیونگ یانگ هنوز اقدامی جهت تخریب تاسیسات هسته‌ای خود انجام نداده است

با وجود ادعاهای دونالد ترامپ که به نقل از کیم جونگ اون اعلام کرده بود کره شمالی در حال از میان بر داشتن تاسیسات هسته‌ای خود است یک سایت دیده‌بان فعالیت‌ ه..

ادامه مطلب

آمریکا به زودی شرکت‌های نافرمان اروپایی را تحریم می‌کند

آمریکا به زودی جریمه‌هایی را بر علیه شرکت‌های اروپایی‌ای که در پروژه خط‌لوله گاز نورد استریم۲ همکاری داشتند، اعلام می‌کند آمریکا به زودی شرک..

ادامه مطلب

آیا سایت هسته‌ای پیونگ‌ری تخریب شده است است؟ / اکونومیک تایمز

روزنامه اکونومیک تایمز در گزارشی به احتمال تخریب بخش‌های عمده‌ای از سایت هسته‌ای پیونگ ری که کیم جونگ اون وعده تعطیلی آن را به ترامپ داده هست، پرداخت. ..

ادامه مطلب

کاتالونیا را از بلژیک اداره می‌کنم / پیگدمون

رئیس‌ مخلوع منطقه خودمختار کاتالونیا در اظهاراتی اعلام کرد: کاتالونیا را از بلژیک اداره می‌کنم. پیگدمون: کاتالونیا را از بلژیک اداره می کنم..

ادامه مطلب

دیدار الجبیر و همتای مصری‌اش در حاشیه نشست امروز کشورهای عربی در امان

وزیر امور خارجه عربستان امروز (شنبه) در دیدار با همتای مصری‌اش به بررسی امنیت دریای سرخ پرداخت.  دیدار الجبیر و همتای مصری اش در حاشیه..

ادامه مطلب

انصارالله رسما اعلام کرد عبدالله صالح کشته شده است است

رویترز به نقل از منابع حوثی‌های یمن از کشته شدن علی‌ عبدالله صالح خبر داد. همچنین رسانه‌های حوثی‌ها تصویرهای و بخش‌هایی از یک فیلم را منتشر کردند که..

ادامه مطلب

عربستان از آمریکا 7 میلیارد بمب خرید

عربستان سعودی در قالب قرارداد 110 میلیارد دلاری خرید تسلیحات از آمریکا، 7 میلیارد دلار بمب های هدایت دقیق خریداری می کند. عربستان از آمریکا 7 ..

ادامه مطلب

عامل حمله منهتن حیوان بود/ ممکن است او را به گوانتانامو بفرستیم ، ترامپ

رئیس جمهور آمریکا با حیوان توصیف کردن عامل حمله شب گذشته در منهتن اعلام کرد که از کنگره این کشور خواسته است تا برنامه موسوم به «روادید مهاجرتی گوناگونی» (لات..

ادامه مطلب